Consultation for JapanConsultation for Japan, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for Japan; Türkiye’ de bulunan Japonya Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Japonya vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’ de bulun Japonya temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. Japonya Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Japonya Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Japonya temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Japonya seyahatinde bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Japonya vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.

Consultation for Japan web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for Japan web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Japan web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.

Consultation for Japan‘ a dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.

Japonya Konsolosluğu Resmi Web Sitesi: www.istanbul.tr.emb-japan.go.jp