Japonya Vize Başvuru Formu

Japonya Vize Başvuru Formu

BAŞVURU FORMU

Japonya vize başvurusunda bulunurken Konsoloslukların Japonya vize başvuru sahibi ile ilgili detaylı bilgi alabilmesi için formda yazdığınız bilgilerin doğru ve eksiksiz yazılmış olması gerekmektedir. Ayrıca Japonya vizesi başvuru formları doldurulurken okunaklı, tükenmez kalemle yazılıp imzalanmalıdır. Yazdığınız bilgilerde formu Türkçe dilinde dolduruyorsanız Türkçe karakter kullanmanızda bir sakınca olmayacaktır.

Japonya başvuru formunu doldururken ekte sunduğunuz dosyalarınızı dikkate alarak doğru bilgiler vermelisiniz. Japonya başvuru formunda yazdığınız bilgileri ekte sunduğunuz dosyalarla desteklemeniz gerekmektedir.

Japonya vizesi başvuru orjinal formu, başvuru yapan kişi tarafından eksiksiz doldurulup imzalanmalıdır. Vize başvuru formları eksik doldurulması halinde Japonya Konsolosluğu başvurunuzu geri çevirebilmektedir. Bu formlarda verdiğiniz bilgiler ile konsolosluğa başvuru sırasında vereceğiniz evraklarında doğruluğu tespit edilerek vizenizin olumlu sonuç almasında önemli bir etkendir.

Japonya vizesi başvuru formları orjinal olmalıdır. (Orjinal Japonya başvuru formlarını Japonya Konsolosluğu'nun resmi web sitesinden bulabilirsiniz.)Japonya konsolosluğu resmi web sitesi: http://www.tr.emb-japan.go.jp/